HAKKIMIZDA

Pvc extrusıon sektörüne 25 yıldır hizmet etmenin gururunu ve sevincini yaşıyoruz.VİN-TEK pvc kalıp sistemleri firması olarak tecrübelerimize dayanarak extruder kalıp imalatında kalite ve titizlikle hizmet vermekteyiz.

VİN-TEK pvc kalıp sistemleri firması olarak siz değerli müşterilerimize teknik destek ,yeni kalıp,bakım ,onarım,iyileştirme,eğitim konularında hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

VİN-TEK pvc kalıp prensiplerinden ve kalitesinden ödün vermeyen müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ciddi bir firmadır.Amacımız yaptığımız üretimlerle güçlü ve sayğın bir firma olmaktır.                       

Üretimin her aşamasında ileri teknoloji ve kaliteye önem vermekteyiz.    Satış sonrası servis olanakları ile müşteri memnuniyeti sağlayarak  sektörde çözüm ortağı ilkesini benimsemiştir.

ABOUT US

We are proud that we have been able to operate in the U PVC Extrusion Company for 25 years.
VIN- TEK PVC-New extrusion tools and maintenance of in-service tools support, New tools, maintenance, repair, improvement for our value regular and new customers. Our goal is the knowledge and strong business.
We value advanced technology and quality every production level. Provides customer satisfaction on sale and after sale on instant husbandry
We accept your responsibility to get better solutions for partners in the extrusion area.